Země na okraji propasti, záchrana již na obzoru

Nespokojenost Čechů s vládním řešením covidu prudce stoupla, sdělují některá média. 

Ano, stoupla. Zejména na přání a v souladu s křečovitou hysterii přemoudřelých opozičních politiků a vševědů z médií, kteří se tetelí blahem při vyslovení slova kovid a hlavně výhledu, vytřískat z něj politický kapitál.  Už se na ty ksichty nedá dívat. Ty jejich výlevy nenávisti už se nedají poslouchat. A ne, že by vláda byla bez chyby, to určitě ne. Pořád je všechno špatně, kdyby jak bylo. Jde o to, pořádně vyhecovat národ. Že ti kritici šli vždy do protivky tomu, co se vláda chystala udělat a vláda jejich nátlaku podlehla, to už rádi zapomněli.

Nemusím tady přímo jmenovat žádnou politickou stranu a jejího vůdce, stačí, když už ten její hyenismus vadí i těm, kteří jim vždy fandili.

Věděl, co dělat v létě, ví to i dnes. Spasitel přichází!

Zatímco obyčejní lidi musí žít svůj běžný život dál a berou tu infekci jako něco, co tady momentálně je a musí se to zvládnout, politici z opozice lidi účelově štengrují a vyhlašují málem nadcházející konec světa. 

Pětiprocentní političtí pokémoni a rozumbradové s dobře prořezanými ústy právě „dělají kariéru“ a vytušili svoji životní příležitost, jak se z politického smetiště dostat ke korytům.

Sanace všech těch zásahů a zákazů státu v podnikání i toho, co souvisí se zdravotní péčí a ochranou lidí bude stát obrovské peníze a obrovsky se zadlužíme, na mnoho let dopředu.

Přesto letos dáme na zbrojení téměř osmdesát miliard z okna vyhozených peněz, za které budeme od našich přátel z NATO nakupovat křápy, které nám už od samého začátku nebudou k ničemu. Vždyť nemáme ani početnější mančaft, který by vůbec byl v nouzi válečné něčeho schopen. Příští rok dáme devadesát, a za dva roky už vyhodíme téměř 100 miliard. Pořád to ještě bude málo do slíbených dvou procent HDP, aby si kšeftaři s válkou pořádně přišli na své a namastili si kapsu.

Není nad to, mít v těžkých dobách v čele vizionáře, kteří lid z obtíží vyvedou.

​​​​​​​​​​​​​​Zbrojíme, protože se prý budeme muset bránit, říkají nám ti, co tomu rozumí. Chystá se válka, velká válka. A všechno se pro to také dělá. Rus a Číňan nás už zase, jako mnohokrát v historii ohrožují, proto je ostrakizujeme a nenávidíme.

O válce se však raději nebavme.  Ptám se ale, co bychom asi tak dělali, kdyby na nás přišlo opravdu něco děsivého, kdyby někomu uteklo opravdu něco zlého? Třeba sem někdo přivezl ebolu, či něco podobného (a ať nám nikdo netvrdí, že všichni poctivě zničili, nebo znovu nevyrobili biologické bojové látky)?

„K současnému hnutí světových mírových a pokrokových sil se připojil také mladý kolektiv naší fotbalové reprezentace.

Symbolickým pokleknutím tak vyjádřil svoji solidaritu utlačovaným barevným občanům ve Spojených státech amerických a nastavil tak zrcadlo prohnilému kapitalismu a světovému imperialismu“​​​​​​​

K fenoménům dnešní doby patří bohužel i trapnost, kterou naši fotbaloví „géniové“ předvedli před prohraným zápasem ve Skotsku.

Není vám ten text pod obrázkem (zejména těm starším) povědomý? Že jste něco podobného slýchávali z úst redaktorů na televizních obrazovkách před rokem 1989? Že tehdy byla jiná doba a muselo se to říkat a opakovat, protože si to režim i vrchnost žádali a dnes už je vše jinak, a ti kluci to dělají sami a z přesvědčení? Opravdu?

​​​​​​​Myslím, že vědět, co tady budeme zažívat s touto naší odpornou mediální a politickou čeládkou za hnus a kam dospějeme všeobecně, drtivá většina lidí by si to cinkání klíči v roce 1989 rozmyslela! Kde jsme se to propána ocitli, co je toto za dobu?

Last, but not least. Že přichází dnešní době odpovídající "naděje" na řešení výše popsaných problémů nejen národních, ale i těch menších, krajských, dokazuje ve svém videu evidentně veselá kopa, nastávající hejtman Jihomoravského kraje Jan Grolich. Je opravdu „jinej“, to se hned pozná. S těmi čutálisty si ale v trapnosti fakt nemá moc co vyčitat! 


Autor článku : Vilém Reichsfeld, 16.října 2020