Den památky obětí holocaustu - svátek pokrytců

Středa, 27.ledna 2021

Program ČT 24 v 9 hodin dopoledne. Koná se tisková konference tripartity za účasti zástupce vlády, odborů, zaměstnavatelů a podnikatelů,.k vypsání tendru na dostavbu jaderné elektrárny Dukovany.

Pánové Havlíček, Středula, Hanák a Dlouhý předvádí symbiózu rozumu, technického a ekonomického myšlení s jasným cílem. Žádné dlouhé plané tlachy a okecávání, ale stručná přehlídka jasných a neprůstřelných pragmatických a odborných názorů, neovlivněná stupidními výplody tendenčních výročních správ tajných služeb s jasným zadáním a politicky ovlivněným podtextem, ovšem bez jediného konkrétního důkazu, či alespoň jeho náznaku.

Jediným jasným cílem je, zajistit naší zemi dostatek elektřiny pro budoucí časy, které nemusí být díky stupidní ekologické politice EU právě jednoduché a bezproblémové.

Středa, 27.ledna 2021

Program ČT 24 v 10 hodin dopoledne. Přímý přenos ze Senátu ČR ke Dni památky obětí holocaustu. Zahajuje jej Petr Papoušek, předseda Federace židovských obcí. Po jeho kratší úvodní řeči má projev předseda Senátu Miloš Vystrčil. Oba se ve svých projevech zmiňují o tom, že právě v tento den byl v roce 1945 osvobozen vyhlazovací tábor Osvětim – Březinka. Tak on byl osvobozen …

K tomu jedno zásadní stanovisko od člena rodiny, z níž tam nechalo své životy 7 jejich členů. A nebudu u toho korektní.

Pánové Papoušku a Vystrčile, jste ubožáci a strčte si své projevy do prdele, když vám v tento den za zmínku nestála ani tak zásadní věc, totiž to, kdo ten koncentrák tehdy osvobodil. Bez toho by jste tady dnes nestáli a neřečnili. Důvody jsou nasnadě. Vaše nenávist vůči Rusku, jehož Rudá armáda za nesmírných obětí a strádání milionů jejich prostých vojáků ukončila utrpení přeživších v Osvětimi.

Všichni pronášíte ve svých řečech plno vzletných myšlenek a filozofujete o tom, že nebezpečí totalitních ideologií se ze světa neztratilo, ale sami ve své nenávisti a pokrytectví záměrně neuvádíte základní fakta o tom, jak to tehdy bylo a přispíváte k vyvolávání nepřátelství a nenávisti mezi národy. Lhaní je totiž prvním nástrojem totalit.

Jestli lžete, nebo jen schválně zamlčujete fakta, přitom vyjde nastejno!


Veselí nad Moravou, 27.ledna 2021

Autor článku : Vilém Reichsfeld