Humor v době koronavirové  

Švédský přístup k onemocnění byl již v jarní vlně onemocnění velice originální a tak není divu, že i tamní světoznámý nábytkářský řetězec reaguje svérázně. Plně se přizpůsobil poptávce, na kterou bleskově zareagoval. Cenu výrobku sděluje obchod na přímý dotaz podložený předem zaslaným ověřeným úmrtním listem.

Horňáci na to jdou v duchu nejlepších tradic. Každý přece ví, že nejlepší základní surovina pro výrobu léčiva roste v tomto svérázném a drsném kraji. Kuželovský podnik na výrobu léčiv změnil nedávno majitele, který jej rekonstruuje. Po dobu rekonstrukce byla výroba přesunuta do několika menších provozoven, které kapacitně zajišťují především výrobu pro odběratele v naší vlasti.

"Na jaře páni, na podzim kmáni", chtělo by se říct při pohledu na tuto fotomontáž. Ale věci jsou stále v pohybu, zejména v době nevypočitatelné infekce. Zdá se, že vir už se Čechů nabažil a do problémů se dostávají jiné země. Promotér skupiny nesmí samozřejmě na plakátu chybět. 

Pamatujte, že s optimismem, veselou myslí a úsměvem se snáší i nepříznivé okolnosti lépe. I když to někdy není právě lehké!