Humor v pozdní době koronavirové

Už to brzy bude rok, co jsme dostali příležitost seznámit se s původcem virózy COVID-19. Virózy, která rychle přerostla v celosvětovou pandemii. Už jsme vyčerpali celou škálu opatření, ta ale nemají výrazný účinek. A ti, kteří nás ujišťují, že by to uměli vyřešit, ti bohužel nevládnou a tak musíme pod neschopným Babišem a Prymulou trpět dál. Zrovna včera to říkal lidovec pan Bartošek, ale už jsem to slyšel i od šéfky TOP09 paní Adamové-Pekarové a úplně nejchytřejšího člena ODS pana Stanjury. 

Přiznejme si čestně pravdu, jsme i se všemi našimi vymoženostmi jenom bídní červi. Moje maminka říkávala, "jenom foukne, a jsi pryč" a když to pozoruji, musím jí dát za pravdu. Příroda je mocná a moudrá, a tak to asi nakonec dopadne jako s tou španělskou chřipkou před sto roky. Až se nás jí zželí, virus se vyčerpá, pandemie ustoupí, skončí a lidi si oddychnou.

Že nás doposud neopustila dobrá nálada, ani smysl pro humor je skvělá zpráva. Kdo se směje a poslouchá muziku, tomu se totiž tvoří obranné látky proti nemocem. I proto přidávám pár kousků humoru k dobrému.