Měl Dom Feri složit poslanecký mandát?

"Jel jsem na Moravu a nějací dva pánové se jali pěstí. Můžeme spolu politicky nesouhlasit, ale fyzicky se nenapadáme. Snažil jsem se jim to vysvětlit, ale co se dá dělat.“ popisuje Dominik Feri na svém Twitterovém účtu začátek konfliktu s dvojicí mužů u kulturního domu v Boršicích na Moravském Slovácku v dubnu 2019.

Jednoduše řečeno, Feri dostal od místních šohajů přes držku, protože buďto něco vyrýpal, byl namistrovaný, nebo si dovolil na místní děvčice. 

Tehdy by důvod sporu hodně lidí přisoudilo možná i jeho exotickému a současně excentristickému zjevu, který může na konzervativní slovácké dědině provokovat, zejména pokud se spojí s výše jmenovanými projevy. Souvislosti a návaznosti dochází mnoha lidem až teď, když se provalilo, co je Feri za konůpka. „Fyzicky se nenapadáme“ sdělil tenkrát na svém Twitteru. Tím asi myslel, že on nenapadá silnější, protože by mohl kasírovat. Děvčata, která sexuálně obtěžoval, ponižoval, urážel a některá i znásilnil, tím zřejmě nemínil. Ta se zřejmě měla cítit poctěna, když si jich úspěšný mladý muž s obrovským egem a frizůrou vůbec všimnul, a hned měla být přopravena před jeho poklopcem pokleknout.

Dominik Feri má u pana Ženíška obrovský respekt. Prý „ukažte mi jediného politika za posledních x let, který by rezignoval po jediném článku“. Ani zmínka o dívkách, které Feri zahanbil a znásilnil, ani slovo soucitu, či politování. Já k tomu mohu pouze dodat, že i když jsou politici kolikrát bezskrupulózní výlupci, neslyšel jsem za x let, že by měl některý z nich na svědomí jeden z nejodpornějších kriminálních činů,

jakým jistě znásilnění je. Vskutku obdivuhodná morálka pana Ženíška, prý je to „Učebnicová politická kultura“. Podobné zastání, zlehčování a volání po presumpci neviny se Ferimu dostalo i od jeho starších šlechtických stranických kolegů Schwarzenberga a Czernina.

Dominik Feri se poslaneckého mandátu vzdal a v politice definitivně skončil. Na jeho místo by podle počtu preferenčních hlasů z voleb v roce 2017 měla nastoupit filmová režisérka Olga Sommerová. Vadí jí, že Babiše i Zemana údajně dostali k moci nevzdělanci. „Ty volby jsou nebezpečný nástroj, protože volit může každý a volí i lidé, kteří nejsou vzdělaní, kteří se nezajímají o politiku, všechny ty souvislosti, ale skočí na ty populistické nabídky, a to je to nebezpečí teďka po celé Evropě i v Americe.“ zaznělo od ní v roce 2019.

Podívejme, jaký má paní významná umělkyně a bytostná demokratka názor na základní nástroj demokracie, podívejme, jak smýšlí o těch, kteří jí třeba zajišťují chléb vezdejší, obživu, ošacení. O těch prostých a slušných lidech, kterými ona bytostně pohrdá.

To soudruzi v Německu (opravdu nejde o žádnou parafrázi na „Pelíšky“), už jsou zase o něco dál. Požadují umožnění hlasovat ve volbách i dětem, bez omezení věku. Právo volit by prý měl mít každý, kdo o to projeví zájem. Neumožnit dětem volit je prý diskriminace.

V tomto článku spolu přímo souvisí osoby Feri a Sommerová, ale ve stejnou dobu se objevila také informace o názoru Německé zelené mládeže že by měly volit také děti, která zase souvisí s názorem Sommerové. Ty názory jsou na jedné straně diametrálně odlišné, na straně druhé se však svou zrůdností nevylučují.

V jednu dobu se tak sešly události a názory, které rekapituluji : 

  • Dominik Feri - kterého zničila vlastní pýcha a nevázaný pohlavní chtíč. Složil funkce a skončil v politice.
  • Olga Sommerová - podle které by nevzdělaná „hovada“ neměly mít právo volit
  • Německá zelená mládež - požadující umožnění hlasovat ve volbách i dětem, bez omezení věku

Přehlídka zvrhlosti, která hodně vypovídá o dnešní době.

Mám nutkání napsat, že to, co udělal Dominik Feri je sice hodně přes čáru, odporný kriminální čin, ale ten člověk pro mě není na rozdíl od jeho nástupkyně, která svým elitářstvím uráží celé skupiny slušných lidí zrůda. Čin hormony nabitého mladíka se sice nedá omluvit, ale dá se aspoň pochopit. A to volební právo pro děti v Německu? Když Němci naposled zatáhli mládež masově do politiky nebyla to zelená, ale hnědá německá mládež. Sice tehdy neměla volební právo, ale do historie se zapsala velice neblaze. Byla věci ideologicky oddaná podobně, jako ta dnešní fanatická zelená mládež neomarxistická. Ta si říká třeba ANTIFA, tehdy byla zkratka té organizace HJ.

Teď už možná chápete, proč jsem zvolil ten polemický nadpis článku.


Veselí nad Moravou, 28.května 2021

Autor článku : Vilém Reichsfeld