Milion chvilek pro demokracii 

Mиллион моментов за демократию / 一百萬個民主時刻

Měli jsme ve vídeňské projekční firmě kolegu, byl to velký odborník na novou metodu ražby tunelů pro metro. Metodu jednoduchou a levnou, bez použití klasického razícího štítu. Byl svým chováním i mluvou vždy velice nervní a působil značně chaoticky. Často si jednou rukou i při rozhovoru nervozně jezdil po obličeji, hledal a mačkal drobné i větší uhříky. Jednoho letního dne přišel do práce v bílém tričku. Na jeho přední straně byl vyobrazen výjev obrovského zmatku, kde se srážely auta a vše kolem vybuchovalo a lítalo. Výjev pak korunoval nápis „Master of Disaster“ (Mistr zkázy). Kouzlo nechtěného. K panu Jöstlovi to tak dokonale pasovalo, že jsme se pak půl hodiny mohli smíchy potrhat.

Printscreen Seznam.cz : Staromák, 21.srpna 2019. Víme odkud vítr fouká : Ruský medvěd byl zase u toho…           A tentokrát již i čínská Panda.

Strůjci zkázy a rozvratu západního světa, Masters of Disaster - Vladimír Putin a Si Ťin-pching dovedli své dílo k dokonalosti. Ve snaze rozvrátit mladou českou demokracii a svrhnout vládu i prezidenta společnými silami rafinovaně ovládli hnutí Milion chvilek pro demokracii, ve složkách jejich tajných služeb nyní vedené jako Mиллион моментов за демократию", či "一百萬個民主時刻.“ Potřebujete výstižnější symboliku než ruského medvěda a čínskou pandu čnící společně a nepokrytě nad zmanipulovaným davem, ještě k tomu právě 21. srpna 2019 na Staroměstském náměstí? Rezidenti rozvědek zmíněných mocností přehlížející s uspokojením své dílo. Ano, doba pokročila a úpadek Západu nejlépe dokumentuje neskrývaná přítomnost nových hegemonů. Již delší dobu se spekuluje o tom, kdo stojí v pozadí zmíněného uskupení. Nyní jsou tedy tyto spekulace odstraněny. Z jako vždy s křížkem po funuse dodaných rešerší našich tajných služeb zvaných prezidentem Zemanem příznačně „čučkaři“ vyplývá, že jméno vůdce hnutí Matěj Minář je pouze fiktivní. Jméno Matěj bylo řídícími orgány nepřátelských tajných služeb použito kvůli navození dojmu nezáludnosti, až prostoduchosti vůdce (odkazuje na lidové rčení „ty jsi ale Matěj“), zatímco příjmení Minář je ve své podstatě pouze diakritikou upraveným vyjádřením skutečné funkce rafinovaného vůdce, totiž pokládat na příkaz nadřízených z cizích mocností naší demokratické společnosti do cesty nástrahy, jakési miny, pro urychlení jejího rozvratu. Inu proslulá orientální lstivost v praxi.

Se vší rozhodností a odhodlaností čelit těmto snahám proto odpovídáme :

Ve Veselí nad Moravou,   pátek, 13.září 2019                                                                    Autor článku : Vilém Reichsfeld