Potvrzeno! Starosta je obyčejný pomstychtivý ubožák


V pátek přišel elektronicky zápis z první rady města. Potvrdil to, co již naznačilo zastupitelstvo. Starosta Kolář zašel ve své nenávisti tak daleko, že naše volební strana, která dosáhla ve volbách významného úspěchu, nedostala žádné zastoupení jak ve výborech, tak v komisích, které město zřizuje.

Náš nový starosta se projevil jako člověk, který se mstí z titulu své moci. Jeho ego se nedokáže  povznést nad kritiku, nebo s ní polemizovat. Nejraději by se jistě pomstil jinak, kdyby to šlo, ale není jak. Pan starosta si neuvědomuje, že tímto aktem pomsty postihuje také všechny občany, kteří nás volili a které máme zastupovat.

V této jeho hanebné a ubohé pomstě, při které za moji kritiku pykají i členové strany Veselská volba, kteří s tím nemají nic společného mu samozřejmě sekundují všichni členové rady města i celé zvolené radniční koalice. Bez nich by to totiž nebylo možné prosadit. Dámy a pánové, máte při tom dobrý pocit? Neobrací se vám u toho žaludek?

 

Řeknu vám otevřeně, co si o vaší zastupitelské práci myslím, milá koalice. Schvalujete bez zaváhání vše, co je vám předloženo jen proto, že je vám to doporučeno. Vždy, bez přemýšlení a připomínek. Jen tak je možné, že jste v minulém volebním období schválili mimo jiné také prodej pozemku, který vámi již jednou prodán byl. Kolik musí být na radnici a v zastupitelstvu právníků, aby se takové věci nestaly? Schválili jste také jiná usnesení, třeba to, na základě kterého bylo zohaveno nevhodnou zástavbou Náměstí 24.dubna. Zamyslete se nad tím, nesete za své hlasování velkou zodpovědnost vůči občanům tohoto města.

Ještě v sobotu ráno jsem zvažoval, zda mám tento článek opravdu zveřejnit. Poté, co pak předvedl dopoledne apoštol morálky Kalousek a Enfant terrible strany TOP 09, ke které se hlásí i starosta Kolář již neváhám. Kdo neví, tak pan Kalousek (rovněž ve své nenávisti a díky nenaplněným ambicím, jak jinak) schválil vyhození květin položených k památníku událostí 17.listopadu Babišem, Zemanem a Okamurou pražskými aktivisty do odpadkového koše. Prý v zájmu vyššího principu mravního. Schválil tím čin na úrovni hanobení hrobu. K tomu mu nesměle přizvukoval ctnostný profesor Petr Fiala, předseda ODS. Čest a úcta těm, kteří to jednoznačně odsoudili.

 

Ve Veselí nad Moravou, 18.listopadu 2018

 

Autor článku : Vilém Reichsfeld