„Sporná vláda“ a prezident na odpis 

V úterý 30. března 2021 jsem shlédl po 22. hodině na ČT24 pořad Události, komentáře.

Petr Kellner v sobotu předtím tragicky zemřel a bahno hnusu se vyvalilo v médiích. On nebyl „jejich“ člověk, tím je Bakala a tak mu po smrti naložíme, hajzlovi. Podnikal přece v Rusku a Číně. Michal Kubal měl v tom zmíněném pořadu pozvaného Vladimíra Mlynáře. Ten kdysi dávno také zastával funkci ministra za nebohou US. Teď je vrcholovým manažerem v PPF zemřelého Kellnera. Debata vcelku příjemně plynula, než došlo na podnikání Kellnera v Číně. Kubal, kterého jsem doposud považoval za solidního komentátora na to udělal narážku, ve které uvedl, že Kellner podnikal v zemích, které mají „sporné vlády“. Tak vida, pan redaktůrek zavedl po chvíli zaváhání, než to z něj vylezlo, nový politologický pojem. Sporné a nesporné vlády. Pamatuji na ledacos z ideologických stupidit pronášených v předlistopadové televizi, i ty zkyslé nenávistné ksichty – třeba nějakého Josefa Morávka, ale ve výrazivu už je dnešní ideologové ČT překonávají. Ty ksichty jsou občas taky zkyslé, ale zato mají lepší obleky a platy. Inu doba pokročila. Ale zpět k rozhovoru. Mlynář mu samozřejmě naprosto bohorovně odpověděl, že v Číně podnikají všichni, třeba Alon Musk, nebo Apple tam vyrábí telefony. Řekl mu to ohleduplně, a přitom mu to mohl krásně omlátit v přímém přenosu o rypák a vychutnat si ho, kdyby nebyl noblesní. Co na toho Kubalu říct? Chytrý, vzdělaný, super angličtina, ale bohužel – hňup. To se vůbec nevylučuje a dnes i kvantitativně potvrzuje (viz také článek Vážná hudba je prý "bílá nadřazenost" níže ). Jsou všude. Namnožili se, školy je chrlí jako na běžícím pásu, protože je tam vyučují stejní neomarxističtí pokrokáři a rozdrbávají svět ve víře, že jej zlepší.

A teď z jíné bečky - cituji : „Třiatřicet poslanců Kongresu za Demokratickou stranu v dopise požaduje, aby Joe Biden (78), prezident a jejich spolustraník, ztratil právo rozhodovat o nasazení jaderných zbraní. „To dokládá, s jakým znepokojením sledují straničtí přátelé Bidenův zdravotní stav,“ napsal německý týdeník Focus v narážce na fakt, že šéf Bílého domu z pozice vrchního velitele ozbrojených sil může jako jediný povolit použití atomové výzbroje.“

Ještě že v těch USA mají víceprezidentku! Ta si jistě nesplete kódy k odpálení raket s pinem ke kreditce.

Obrázek o stavu dnešního světa si z těch dvou epizod může udělat každý sám. Stařenka Procházková, sousedka přes uličku před léty říkávala „Svět sa v kozí řiť obracá". Potvrzuji stařenko, budiž vám země lehká!

Stop rasismu, zelená hrubosti!

Tak si představte, že ta česká brankařská verbež jménem Kolář naběhla velkou rychlostí hlavou rozběhnutému panu Kemaru Roofemu přímo na kopačku. Učinila to právě v okamžiku, kdy ji měl ve výši jeho hlavy. Od toho drzého bílého východoevropana to byl vyloženě zlomyslný a zákeřný čin, který měl posloužit pouze pro rozdmýchání rasistických vášní v jeho mužstvu, pro které je český národ světově proslulý. Ke konci toho utkání Slavie s Glasgow Rangers to potvrdil další český rasistický hnus Kúdela, který pošeptal do ucha urážku Kamarovi. Ten si to s ním pak vyřídil ručně v tunelu do šaten a trenér Gerard to jistil. 

Však se Čechům ta Kolářova i Kúdelova slovanská zákeřnost právem vrátila o pár dní později v utkání s Walesem, když hvězdný Gareth Bale nechťa, jak jinak zasáhl loktem do obličeje Ondřeje Kúdelu. Britové gratulují Garethu Baleovi za likvidační zákrok na „rasistu“.

Tak aspoň teď už víme, co je to, když se řekne, že je něco „british“ (čti jako výjimečná britská ctnost), teď už víme, kdo vynalezl „fair play“, a co to znamená. 

Vydavatel Britských listů Jan Čulík tvrdí, že čeští fotbalisté utvrzují západní svět v domněnce, že jsou Češi rasisté. Hráči české reprezentace totiž nepoklekli před zápasem s Walesem, a nevyjádřili tak podporu hnutí Black Lives Matter. „Češi nemoudře potvrzují svou mezinárodní pověst jako rasisté. Vyčleňují se tak z civilizované společnosti,“ tvrdí Čulík. 

Důvěryhodnost slov pana Čulíka "potvrzuje" i malý článeček z MF dnes na obrázku vlevo, který podává jasnou zprávu o tom, jaké jsou dnes trendy na elitních univerzitách, jací pedagogové tam mají slovo a co za absolventy budou již brzy produkovat. 

Rčení stařenky Procházkové platí beze zbytku i tady!

Já k tomu jen dodávám, že se mně z té Čulíkovy "civilizované společnosti" zvedá kufr už dávno a čím dál častěji si kladu otázku stejně jako mnoho dalších Čechů, k jaké chásce jsme se to přidali. A už taky vím, koho budu na podzim volit, kterým směrem se budu dívat po naději a jakou hudbu budu poslouchat!

Veselí nad Moravou, 3.dubna 2021

Autor článku : Vilém Reichsfeld