Trestní stíhání Babiše Zastaveno!      

Spolužáci Andreje Babiše ze základní školy v bratislavské Petržalce, kteří nikdy nebyli členy KSČ, ani nepodepsali závazek STB ihned poté zaslali rozhodnou rezoluci redakci týdeníku Respekt, žádající přesto jeho přísné potrestání. Svědčí proti Andrejovi :“ Andy se rýpal během vyučování stále v nose. Byl už tehdy chytrý, ale nenechal nikoho opisovat a nikdy se nepodělil o svačinu. I proto tak zbohatl. Zkazil nám celé dětství a je třeba se jej za každou cenu zbavit!“

K rezoluci se připojují také další aktivy pracujících z našich závodů a podniků, všechny kanály, zejména ČT24 a ČT 1 z veřejnoprávních obrazových médií, stanice Českého rozhlasu a všechna pouze objektivně píšící, tištěná i elektronická média. Ta navíc žádají, aby se to už, jak se říká „vzalo z jedné vody“ a zahrnulo se do toho i odstranění „Démona z Hradu“.

Redaktoři zpravodajství ČT24  Takáč, Železný, Kubal, Řezníček a rovněž jejich kolegové dlící toho času pracovně v zahraničí se v návaznosti na události aktuálního politického dění ve společnosti zavázali, že budou ve svém zpravodajství referovat ještě více ve prospěch evropských hodnot, tedy ještě objektivněji než doposud a nechají více mluvit také hosty, které si zvou k rozhovorům. Uskromní se také ve spotřebě luxusních, pro ně na míru ručně zhotovovaných obleků.

Ženská polovina zpravodajství, tedy redaktorky Witovská, Písařovicová, Augustová a Tvarůžková mají za to, že jejich šatníky nevyžadují žádných změn, i když nejsou nikterak luxusní. Ženy se uskrovní i proto, že nechtějí vyvolat odpor občanů při zvyšování televizních poplatků, které by jejich touha po luxusu mohla vyvolat. Stačí prý už to, že "pod sebe hrne písek generální“. Přehodnotí však způsob líčení. Sami jim naklonění kolegové je totiž upozornili na skutečnost, že dosavadní makeup již dostatečně nekryje vrásky a kožní defekty vzniklé vyvinutím obrovského úsilí při ovládání obličejových svalů (vyvolání strnulosti), které je nutné ke skrytí mimických projevů nenávisti k mnoha dotazovaným politikům i nepolitikům, kteří nekonvenují jejich politickému přesvědčení a odvažují se jim v rozhovorech příčit.  

Last but not least, jak rád praví náš Donald, nemůžeme samozřejmě zapomenout na zasloužilého televizního harcovníka a doyena sebepropagace, Václava Moravce. Nesmí chybět při komentování žádné dějinné události, zejména v případech že ji pomůže z kdejaké lapálie sám vytvořit. Navíc již uplynulo 15 let od prvního vysílání jeho pořadu „Otázky Václava Moravce“ a přichází čas na změnu. On sám by si o to ve své příslovečné skromnosti nikdy neřekl, ale jeho ředitel Šámal již nový koncept má. Mluví se o zcela novém formátu pořadu s mírně delším názvem „Správné odpovědi Václava Moravce“. Zásadní novinkou v upgradované koncepci pořadu by byla skutečnost, že by již nebyli zváni žádní hosté. Ty by nadále přenechal Michaele Jílkové, aby se dosytosti vykecali v jejím lidovém pořadu „Máte slovo“. V zájmu zachování zdání objektivity by se pak VM na názory spřízněných politiků buďto odvolal, nebo by požádal o názor Pavla Ranocha, pracovníka nejobjektivnější výzkumné marketingové agentury  Kantar CZ, která dokonce sama věří svým průzkumům (když po čase zapomene na to, že je zfalšovala).

Miroslav Kalousek vážně zvažuje, že se rovněž přidá, má však velké vnitřní dilema. Při posledním „grilování“ Babiše ve sněmovně se ve své emotivní řeči příliš odvázal, pozurážel převelice Babiše a ten jej na oplátku počastoval takovým způsobem, že jedinou adekvátní odplatou za tento čin může být pouze Babišova prolitá krev. Alespoň mu dát pořádně přes držku! Babiš jej tehdy označil za ožralu a Mirek namísto, aby si na něj počkal jako chlap před sněmovnou, neuváženě, ještě v sále prohlásil, že Babiše zažaluje a tím revanš před žvanírnou vyloučil. Kalousek si přes více než dvacet ve sněmovně prožitých let zachoval přece ještě alespoň minimum zdravého rozumu a ví, že soud s Babišem je předem prohraný, protože jeho láska k dobré whisky je stejně notoricky známa a to jistě i soudu. A navíc, Babišovy chapadla dosáhnou všude. Zoufalá situace.

Momentálně již 6 týdnů abstinující Kalousek (ten absťák je k nevydržení, Mirek má nehty na rukou uhryzány až do krve, takovou situaci nezažil, ani když přepil antabus) kouří pouze elektronické cigarety s mentolovou příchutí (ta je v některých státech USA zakázána) a rovněž kategoricky žádá o exemplární potrestání a odstranění kolegy, alkoholika z Hradu. Sebetrýzní se navíc detailně obraznou představou odporného Zemana v bačkorech, teplákách s pruhem a kostkované flanelové košili, pohodlně usazeného s rozečtenou knihou v lenošce, majíce na stolku vedle sebe kvalitní, originál americké cigarety Camel, které mu vozí velvyslanec Kmoníček, dvanáctiletou whisky Tullamore, kterou mu naposled daroval jeho milý přítel Viktor Orbán a talíř s nakrájenými jitrnicemi a tlačenkou od Zdendy Škromacha ze Slovácka. Ta představa je pro Mirka tak sžírající a neustále se vracející, že Mirek ozdobnou dýkou, kterou kdysi s láskou daroval pilotce Nadě Savčenkové (když ještě byla hrdinkou a Mirek si jí nesmírně vážil, kterou ale musela ji nedávno prostřednictvím ministra Petříčka vrátit, když se zpronevěřila původním myšlenkám a začala fandit Rusku) bodá do hadrového panáka s podobou Miloše Zemana, kterého vlastnoručně vyrobila pro podobné účely všem lídrům Demokratického bloku poslankyně Miroslava Němcová z látky, kterou s obratností jí vlastní zcizila ve Švadlence v místě svého bydliště. Mirek totiž viděl v dětském věku film, ve kterém byly použity praktiky WooDoo a tak v domnění, že píchání do hadrového panáka byť třeba nožem a k tomu obrovská dávka křesťanské nenávisti u toho projevená postačí, aby svého úhlavního nepřítele zlikvidoval. Zapomněl však již skutečnou podstatu a smysl tohoto rituálu, a veškerá námaha byla proto zbytečná. Využil tedy konečně své, po dlouhá léta budované tajné kanály a objednal si u Matěje Mináře za peníze stržené z výnosného kšeftu s vadnými padáky svržení odporného starce pobývajícího střídavě na Hradě, nebo v Lánech.

Ptáte se, jak je to možné, když Matěj Minář přece slouží Rusku a Číně, tedy mocnostem, ke kterým nás podle názoru knížete Schwarzenberga táhne i Zeman? Slyšeli jste již někdy o dvojitých, či trojitých agentech? Z toho si lehce dovodíte i odpověď na vaši otázku. Pravdu o tom, kdo Mináře skutečně řídí a komu je opravdu věrný až za hrob, se zřejmě dozvíme až po otevření tajných archívů Moskvy a Pekingu, tedy vlastně nikdy. Všechny z výše uvedeného vyplývající souvislosti však navozují jednu, nade vše znepokojující a čirý děs vyvolávající otázku. Komu tedy vlastně slouží Zeman, když jej Rusové, Čína, ale také Kalousek, celá Pražská kavárna a dokonce i nejtajnější americká tajná služba (je tak tajná, že nemá ani zkratku) chtějí za každou cenu odstranit? Napadá mně jen jedna odpověď, ale je tak neuvěřitelná, je to spekulace tak zrůdná, až se ji téměř bojím vyslovit. Že by to byli jeho voliči, jeho milí Češi a Moraváci?

Fuj. Hned jsem se za tu myšlenku dnes, v pátek 13.září 2019 po poledni liskl po hubě.


Autor povídání : Vilém Reichsfeld